FLAKE GRUBU

ARPA
FLAKE

BİLCANLI ARPA FLAKE NASIL ÜRETİLİR?
Özenle seçilen arpalar, fabrikamızda yüksek sıcaklık ve basınç altında buhar ile pişirilir. Bu uygulama ile nişastası jelatinleşen ve yumuşayan arpa taneleri özel teknoloji ile ezilip, pul haline getirildikten sonra soğutma işlemine tabi tutulur ve sevk edilmek üzere paketlenir.
Bilcanlı Yem Fabrikasının kurduğu üretim tesisinde son teknoloji ile hazırlanan Arpa Flake’de toz, toprak, farklı tane, kavuz gibi yabancı ürünler bulunmaz.
Arpa Flake’nin farklı tür ve değişik hayvanlardaki kullanım miktarı ve kullanım şekli için Bilcanlı Yem besleme uzmanları ile irtibata geçiniz.

MISIR
FLAKE

BİLCANLI MISIR FLAKE NASIL ÜRETİLİR?
Özenle seçilen mısırlar, fabrikamızda yüksek sıcaklık ve basınç altında buhar ile pişirilir. Bu uygulama ile nişastası jelatinleşen ve yumuşayan mısır taneleri özel teknoloji ile ezilip, pul haline getirildikten sonra soğutma işlemine tabi tutulur ve sevk edilmek üzere paketlenir.
Bilcanlı Yem Fabrikasının kurduğu üretim tesisinde son teknoloji ile hazırlanan Mısır Flake’de toz, toprak, farklı tane, kavuz gibi yabancı ürünler bulunmaz.
Mısır Flake’nin farklı tür ve değişik hayvanlardaki kullanım miktarı ve kullanım şekli için Bilcanlı Yem besleme uzmanları ile irtibata geçiniz.
ÜRÜNLERİMİZ

İLGİNİZİ Mİ
ÇEKTİ?